Polski producent
Zadzwoń: +48 666 834 340 lub napisz: biuro@fdk.com.pl

Pierwsi w Polsce,
w swojej branży
znakujemy produkty
certyfikatem CE.

Praca

Konstruktor-projektant

Miejsce pracy: Rzeszów

Region: podkarpackie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie m.in. za przygotowywanie dokumentacji technicznej, zestawień materiałowych oraz projektów dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów w środowisku CAD 2D/3D, jak również wsparcie produkcji i sprzedaży. Szczegółowy zakres obowiązku przekażemy wybranym kandydatom na spotkaniu w siedzibie firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (specjalność: konstrukcje budowlane inżynierskie lub budownictwo miejskie);
  • Biegłości w obsłudze programów pakietu MS Office;
  • Umiejętności projektowania w środowisku ArchiCAD, Specbud;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w grupie;
  • Podstawowej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Samodzielności i systematyczności w działaniu;
  • Zorientowania na jakość;
  • Doświadczenia zawodowego na stanowisku konstruktora min. 1 rok.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość szkoleń i rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Technolog drewna

Miejsce pracy: Rzeszów

Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

  • Analiza projektów konstrukcji ciesielskich
  • Programowanie CNC
  • Sporządzanie ofert handlowych
  • Negocjowanie umów handlowych
  • Koordynacja realizowanych zleceń
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Kompleksowa obsługa techniczno-handlowa klienta

Wymagania:

  • Wykształcenie technologia drewna lub budownictwo
  • Warunek konieczny umiejętność programowania i projektowania w systemie Dietrich’s
  • Doświadczenie minimum 2 lata w obszarze sprzedaży lub dystrybucji(preferowana branża drzewna)
  • Umiejętność czytania projektów budowlanych
  • Znajomość MS Office (w tym bardzo dobra Excel)
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Swobodna komunikacja w j. angielskim
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: biuro@fdk.com.pl

1 2