Polski producent
Zadzwoń: +48 666 834 457 lub napisz: biuro@fdk.com.pl

Pierwsi w Polsce,
w swojej branży
znakujemy produkty
certyfikatem CE.

O firmie

FDK Factory Sp. z o.o. jest pierwszym w Polsce producentem elementów wielkowymiarowych z drewna klejonego warstwowo, który wprowadził na rynek produktcertyfikowany znakiem CE.

Drewno klejone warstwowo to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie form naturalnego materiału budowlanego o niepowtarzalnych cechach fizycznych i użytkowych zachowująca jednocześnie wygląd drewna i dająca praktycznie nieograniczone możliwości wykorzystania - począwszy od małej architektury ogrodowej poprzez budowę domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz obiekty wielkogabarytowe typu hale produkcyjno– magazynowe, handlowe, sportowe, pływalnie, kończąc na mostach jednoprzęsłowych. Do produkcji elementów z drewna klejonego warstwowo najczęściej stosowanym gatunkiem drewna jest świerk – rzadziej sosna i modrzew. Konstrukcja na bazie takich elementów jest ekologiczna i przyjazna dla środowiska, tym samym jest alternatywą dla stali i żelbetu. Drewno klejone staje się materiałem budowlanym XXI wieku.


FDK Factory oferuje elementy konstrukcyjne na: hale widowiskowei sportowe, pływalnie, obiekty handlowe, obiekty rolnicze, muszle koncertowe, zadaszenia trybun, ogrody zimowe, itd.: Firma ma możliwość kompleksowego świadczenia swoich usług: począwszy od etapu projektowania, dostawy elementów konstrukcyjnych, kończąc na montażu konstrukcji z drewna klejonego. Produkowane przez FDK elementy konstrukcyjne są dopuszczone do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.


Osoby zainteresowane zapraszamy do współpracy.

Z poważaniem:

Prezes Zarządu Wojciech Łubiński